Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykliści zderzyli się z bmw

Utworzony przez kylo, 21 lipca 2008 r. o 13:36 Powrót do artykułu
AVE napisał:
dokładnie tak!!!!!!!!!! po co to?? po co te gadania?? dwóch chłopaków nie zyje a tu jakis deb*** z angli chwali sie ze pracuje w eccohomese ?? to jest właśnie kultura szkoda pisać... i jeszcze widac jak sam pisze sobie posty... eh załosne!! postaram sie o to zeby temat zamkneli bo to co tutaj sie dzieje to zenada!!! anglik heh smieszny jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy jestescie chozy malopowiedziane poje***i dajcie swienty spokuj tym chlopakom ja znalem jednego znich i byl barzdo dobrym czlowiekem a le wina jest kierowcy bmw a on niebawem dowie sie jak oni cierpieli ja sam prowadze samochut ale po piwie niesiadlem do samochodu jak ten ku*** bewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwww
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wy jestescie chozy malopowiedziane poje***i dajcie swienty spokuj tym chlopakom ja znalem jednego znich i byl barzdo dobrym czlowiekem a le wina jest kierowcy bmw a on niebawem dowie sie jak oni cierpieli ja sam prowadze samochut ale po piwie niesiadlem do samochodu jak ten ku*** bewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww w wwwwwwwwwwwwww
to dobrze że nie prowadzisz samochodu po piwie ale jeśli na trzeźwo go tak prowadzisz jak piszesz to też nie jeździj wogóle ... nauka pisania się kłania a tu w tej chwili nikt nie pisze o tych chłopakach a o bogatym angliku z pochodzenia polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie że w tej sprawie jest wszystko zatajone,nawet nie wiadomo co sekcja wykazała,kazdy cos pisał bo cos słyszał tylko od kogo słyszał?? to można powiedzieć,że idą wszelkie starania żeby łep sprawie ukręcić.co to za sprawiedliwosc w tej Polsce??a co do zachowania w takich sprawach opolskiej policji to przydałoby sie załozyc osobne forum!!banda nietaktownych deb***i-tak ich nazwe! ps.przeszkadza "kóla"w chodzeniu??-ja bym sie wstydził z domu wychodzić,a przynajmniej nie tak po krótkim czasie od wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polaczek napisał:
no wlasnie zaluje ze jestem polaczkiem wlasnie przez takich ludzi jak ty wielkoliterowcu robia tylko wstyd dla naszego narodu a zreszta nie po to forum tu jest ...szkoda gadac nieduacznikiem mnie nazywasz???ja dzieki wlasnie innemu krajowu moge tu w polsce robic wielka kase o ktorej ty tylko mozesz snic nawet powiem ci ze ty tez mi ja placisz i co ???taki madrutki jestes a nie wiesz o co chodzi i sie nigdy nie dowiesz zegnaj polaczku
i co Ci po tych pieniądzach jeśli je w ogóle masz jak jesteś skończonym idiotą ?! pieniądze to nie wszystko! możesz mieć masę kasy ale zawsze pozostaniesz palantem - nie znam Cię ale jak czytam Twoje wypowiedzi to mi się niedobrze robi...blee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wy piszecie na tej stronie takie glupoty nie ma tu zadnej konkretnej wypowiedzi wiec lepiej przestancie marnowac swoj czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
i co Ci po tych pieniądzach jeśli je w ogóle masz jak jesteś skończonym idiotą ?! pieniądze to nie wszystko! możesz mieć masę kasy ale zawsze pozostaniesz palantem - nie znam Cię ale jak czytam Twoje wypowiedzi to mi się niedobrze robi...blee
to po co je czytasz i pogarszasz swoj stan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no obrońcy któzy krzyczeli na 10 stronach tego forum do dzieła dalej uważacie że motocykliści byli trzeźwi? łyso nie? jak się nie wie to się nie gada na pusto trafiła kosa na kamień - to o uczestnikach wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no obrońcy któzy krzyczeli na 10 stronach tego forum do dzieła dalej uważacie że motocykliści byli trzeźwi? łyso nie? jak się nie wie to się nie gada na pusto trafiła kosa na kamień - to o uczestnikach wypadku
"którzy" - łyso nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa napisał:
"którzy" - łyso nie?
nie łyso , to tylko literówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no obrońcy któzy krzyczeli na 10 stronach tego forum do dzieła dalej uważacie że motocykliści byli trzeźwi? łyso nie? jak się nie wie to się nie gada na pusto trafiła kosa na kamień - to o uczestnikach wypadku
wogole nie rozumiem czemu i czym tak sie szczycisz ,po mojemu to nie jest zaden powod do radosci ze byli pijani tak szczerze to czy ten fakt cos zmienił nikomu to przeciesz teraz zycia ani nie zabierze ani nie zwróci .piszesz to po to zeby ,,obroncom motocyklistów pokazac ze masz racje i ze to być moze nie do konca wina twojego znajomego otóż zastanów sie chwile dlaczego ci motocyklisci nie zdezyli sie z tym wczesniejszym samochodem z którym sie mijali a własnie z samochodem twojego koleszki odp.jest nastepujaca tamten kierowca był trzeźwy a arturek nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
wogole nie rozumiem czemu i czym tak sie szczycisz ,po mojemu to nie jest zaden powod do radosci ze byli pijani tak szczerze to czy ten fakt cos zmienił nikomu to przeciesz teraz zycia ani nie zabierze ani nie zwróci .piszesz to po to zeby ,,obroncom motocyklistów pokazac ze masz racje i ze to być moze nie do konca wina twojego znajomego otóż zastanów sie chwile dlaczego ci motocyklisci nie zdezyli sie z tym wczesniejszym samochodem z którym sie mijali a własnie z samochodem twojego koleszki odp.jest nastepujaca tamten kierowca był trzeźwy a arturek nie
muszę cię zmartwić ale ani nie znałem i nie znam ani osobiście, ani z widzenia któregokolwiek z uczestników wypadku, ja też nie bronię jednego czy drugiego bo nie wiem czyja była wina napewno wskaże to dochodzenie, ja właśnie chciałem pokazać jak słusznie zauważyłeś/aś że śmieje się teraz z tych pseudo obrońców którzy nie wiedzieli, a byli świecie przekonani że ten z auta był pijany a ci na motocyklu trzeźwi, miną czas i dowiedzieliśmy się że każda ze stron jadąc pod wpływem alkoholu podpisała sobie pewien wyrok, jedni śmierci drugi "przesranego życia" i męczącego sumienia do końca życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ten anglik?? jak sie dowiedział ze wszyscy pijani to sie wkoncu zamknął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a gdzie ten anglik?? jak sie dowiedział ze wszyscy pijani to sie wkoncu zamknął...
i pieniądze mu tu już nic nie pomogą, a tak miał walczyć i bronić jak lew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i pieniądze mu tu już nic nie pomogą, a tak miał walczyć i bronić jak lew
kogo on ku*** mial bronić jak chłopacy nie żyją, to temu waszemu arturkowi grozi do 12 lat więzienia, powodzenia na ławie oskarżonych 12 latek to ile będzie miał jak wyjdzie 31? może trochę zmądrzeje przez ten czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kogo on ku*** mial bronić jak chłopacy nie żyją, to temu waszemu arturkowi grozi do 12 lat więzienia, powodzenia na ławie oskarżonych 12 latek to ile będzie miał jak wyjdzie 31? może trochę zmądrzeje przez ten czas
CZŁOWIEKU TU NIKT NIKOGO NIE BRONI!!!!!! JA NAWET TEGO "ARTURKA" NIE ZNAŁEM... I NIE ZAMIERZAM JEGO BRONIC... NAWET WYPADKU NIE WIDZIAŁEM!!! WIEC CO TU MOZNA PISAC?? BRONIC?? JAK WSZYSCY BYLI PIJANI!!!! A OBCZAJ TEGO ANGLIKA WCZESNIEJSZE POSTY, TO ZMIENISZ O NIM ZDANIE... POPROSTU IDIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZŁOWIEKU TU NIKT NIKOGO NIE BRONI!!!!!! JA NAWET TEGO "ARTURKA" NIE ZNAŁEM... I NIE ZAMIERZAM JEGO BRONIC... NAWET WYPADKU NIE WIDZIAŁEM!!! WIEC CO TU MOZNA PISAC?? BRONIC?? JAK WSZYSCY BYLI PIJANI!!!! A OBCZAJ TEGO ANGLIKA WCZESNIEJSZE POSTY, TO ZMIENISZ O NIM ZDANIE... POPROSTU IDIOTA
siema widzialeem posty koleesia z anglii z tego co widać to bronił chłopaków i starał się coś wyjaśnić nie wiem o co poszło ale koleś chyba nie został zrozumiany swoją drogą wysłałem list na jego adres tak z ciekawości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
siema widzialeem posty koleesia z anglii z tego co widać to bronił chłopaków i starał się coś wyjaśnić nie wiem o co poszło ale koleś chyba nie został zrozumiany swoją drogą wysłałem list na jego adres tak z ciekawości
tak bronił.. ale zobacz jaki z niego cwaniak... bronił i chwalił sie jaki on bogaty.... po co to?? 2chłopaków nie zzyje a on takie głupoty pisał.. jeszcze cos na polske... paranoja.. nie dokonca wszystko przeczytałeś co pisał.. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kogo on ku*** mial bronić jak chłopacy nie żyją, to temu waszemu arturkowi grozi do 12 lat więzienia, powodzenia na ławie oskarżonych 12 latek to ile będzie miał jak wyjdzie 31? może trochę zmądrzeje przez ten czas
skad wiesz ze 12 lat dostał?? tego jeszce nie wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skad wiesz ze 12 lat dostał?? tego jeszce nie wiadomo
pewnie wróżka albo jasnowidz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...